Shkodër: Një trevjeçar mbytet në lumin Kir - Bota Sot
Shkodër: Një trevjeçar mbytet në lumin Kir

Kronikë e zezë

Shkodër: Një trevjeçar mbytet në lumin Kir

Më: 13 janar 2018 Në ora: 14:54
Lumi Kir

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Shkodrës. Një fëmijë trevjeçar është gjetur i mbytur në lumin Kir në Shkodër. Kanë qenë kalimtarë të rastit të cilët kanë gjetur fëmijën dhe kanë njoftuar familjarët.

Familjarët kanë dërguar me urgjencë fëmijën në spital, por megjithë ndihmën e shpejtë i vogli nuk ka mundur të mbijetojë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera