Gjendet i mbytur 65-vjeçari me depresion - Bota Sot
Gjendet i mbytur 65-vjeçari me depresion

Kronikë e zezë

Gjendet i mbytur 65-vjeçari me depresion

Më: 14 janar 2018 Në ora: 13:14
Foto ilustrim

Një burrë është gjetur i mbytur në rezervuarin e fshatit Bletas (Bratomirë).

G.M, rreth 65 vjeç, banues në Podgorie-Maliq vuante nga depresioni,

Nga të dhënat e para dhe këqyrja e trupit të viktimës nuk janë konstatuar shenja dhune.

Nga deklarimet e marra familjarëve, rezulton se më datë 13 janar 65-vjeçari ishte larguar nga banesa në mbrëmje, pa lënë informacion mbi vendndodhjen e tij.

Grupi hetimor po punon për të përcaktuar shkaqet e vdekjes dhe për të zbardhur rrethanat e ngjarjes.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera