Armë dhe drogë në lokalet e Fushë Kosovës - Bota Sot
Armë dhe drogë në lokalet e Fushë Kosovës

Kronikë e zezë

Armë dhe drogë në lokalet e Fushë Kosovës

Më: 14 janar 2018 Në ora: 14:58
Ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se në Fushë Kosovë intervistuar katër te dyshuar meshkuj K-Shqiptar pasi bastisjeve  në tre lokale.

“Raportohet se njësiti DHTN në asistim të njësiteve tjera policore, ka bastisur tri lokale me c’ rast kanë gjet dhe konfiskuar një arme zjarri, një arme te ftohta-thika dhe substance e dyshuar narkotike.

Lidhur me rastin janë intervistuar katër te dyshuar meshkuj K-Shqiptar dhe të njëjtit me vendim  të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në njoftimin për media./BS

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera