Serbi ngacmon një femër dhe sulmon policët - Bota Sot
Serbi ngacmon një femër dhe sulmon policët

Kronikë e zezë

Serbi ngacmon një femër dhe sulmon policët

Më: 16 janar 2018 Në ora: 10:07
Ilustrim

Një mashkull serb është arrestuar, pasi i njëjti e ka shqetësuar një femër po ashtu serbe, në vendin e punës dhe njëherësh ka kanosur verbalisht zyrtarët policorë gjatë kryerjes së detyrës zyrtare, përcjell Bota sot.

Ngjarja ka ndodhur në Graçanicë.

Policia njofton se i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje./BS/

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera