Arrestohen 4 persona për marihuanë në Prizren - Bota Sot
Arrestohen 4 persona për marihuanë në Prizren

Kronikë e zezë

Arrestohen 4 persona për marihuanë në Prizren

Nga: Bota Sot Më: 17 janar 2018 Në ora: 10:41
Foto ilustrim

Katër persona të dyshuar (tre, nga ta të mitur) janë arrestuar në Prizren, pasi që gjatë kontrollit në veturën me të cilin ishin duke qarkulluar u është gjetur dhe konfiskuar substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë.

Siç ka njoftuar Policia e Kosovës, ata me  vendim të prokurorit, të dyshuarit pas intervistuar janë liruar në procedurë të rregullt.

Rasti është duke u hetuar./BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera