Vendos t’i japë fund jetës 42 vjeçari, dergjet në spital në gjëndje të rëndë - Bota Sot
Vendos t’i japë fund jetës 42 vjeçari, dergjet në spital në gjëndje të rëndë

Kronikë e zezë

Vendos t’i japë fund jetës 42 vjeçari, dergjet në spital në gjëndje të rëndë

Më: 17 janar 2018 Në ora: 19:30
Ilustrim

Një tjetër rast i vetëhelmimit ka ndodhur ditën e djeshme në Shqipëri, ku një shtetas 42 vjeçar ka vendosur t’i japë fund jetës duke pirë një sasi helmi (fostoksinë).

I riu ka mbërritur në spital dhe aktualisht ndodhet në QSUT, në kryeqytet, në gjëndje të rëndë shëndetësore.

Rastet e vetëhelmimit kanë qenë thuajse të përditshme edhe në këtë fillim muaj të vitit 2018 dhe nuk duket sikur do të ngadalësojnë.

Njoftimi i policisë

Më datë 16.01.2018, shtetasi K.P, vjeç 42 banues në Mamurras, ka shkuar në poliklinikë i vetëhelmuar me fostoksinë dhe ndodhet në Q.S.U.T. Tiranë, në gjendje të rëndë. Materialet iu referuan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Kurbin, për vlerësim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera