Një mashkull gjuan me armë në derën e një shtetaseje të huaj - Bota Sot
Një mashkull gjuan me armë në derën e një shtetaseje të huaj

Kronikë e zezë

Një mashkull gjuan me armë në derën e një shtetaseje të huaj

Më: 18 janar 2018 Në ora: 11:39
Ilustrim

Policia e Kosovës raporton se një femër shtetase e huaj ka raportuar se derisa ka qenë duke hyrë në banesë me partnerin e saj, shtetas i Kosovës, një person ka tentuar që të hyjë në banesën e saj dhe në pamundësi nga frustrimi i njëjti ka shtënë me armë zjarrit në derën e banesës.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Mbretëresha Teutë” në Mitrovicë ndërsa nuk raportohet për të lënduar. Njësitë e Forenzikës në vendngjarje kanë gjetur dhe kanë konfiskuar një gëzhojë të kal. 7.65 mm.

Nuk raportohet për të arrestuar.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera