Ia djeg veturën, arrestohet - Bota Sot
Ia djeg veturën, arrestohet

Kronikë e zezë

Ia djeg veturën, arrestohet

Më: 20 janar 2018 Në ora: 13:41
Ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Prishtinë nën dyshimin se qëllimisht i ka vënë zjarrin veturës së viktimës.

Në vendin e ngjarjes është gjetur dhe konfiskuar një shishe, e cila dyshohet se ka qenë e mbushur me lëndë djegëse dhe një shkrepës.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.  

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera