Tjetër grabitje në vend/ 60 vjeçarit i marrin çanten me para

Kronikë e zezë

Tjetër grabitje në vend/ 60 vjeçarit i marrin çanten me para

Më: 2 mars 2018 Në ora: 16:36
ilustrim

Një tjetër grabitje raportohet në vend.

Dy persona me motor dhe me maska i kanë rrëmbyer një 60 vjeçarit, çantën me para. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë në rrugën Bardhyl në Tiranë.

Në harkun kohor të 24 orëve numërohen 4 grabitje, më e rënda në Fier ku dy persona kanë mbetur të plagosur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat