Arrestohet një person për grabitje në Prishtinë - Bota Sot
Arrestohet një person për grabitje në Prishtinë

Kronikë e zezë

Arrestohet një person për grabitje në Prishtinë

Më: 3 mars 2018 Në ora: 12:31
Ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se është arrestuar një person për grabitjen në rrugën “Sylejman Vuçitërna”, në Prishtinë, e cila kishte ndodhur në mesnatën e 25 shkurtit.

“Raportohet se me datën 03.03.2018 rreth orës 00:50  njësitë policore të hetuesisë, pas hetimeve të kryera kanë arrit që ta identifikojnë dhe arrestoj një të dyshuar mashkull K-Shqiptare”, thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës.

Ndërsa, me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit dërgohet në mbajtje./BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat