“Lekët se të vrava”, arrestohet shqiptari që terrorizonte nxënësit në shkollën greke - Bota Sot
“Lekët se të vrava”, arrestohet shqiptari që terrorizonte nxënësit në shkollën greke

Kronikë e zezë

“Lekët se të vrava”, arrestohet shqiptari që terrorizonte nxënësit në shkollën greke

Më: 3 mars 2018 Në ora: 17:52
Ilustrim

Një shqiptar 32-vjeçar është identifikuar dhe arrestuar nga policia për grabitje ndaj nxënësve, pranë shkollave në zonat e Patisia dhe Kypseli.

Sa i përket asaj se si vepron, 32-vjeçari kapte studentët, dhe nën kërcënimin e thikës duke iu marrë telefonat e tyre celularë sasi parash të shumta.

Mediat vendase bëjnë me dije se nga hetimi i policisë deri tani, janë zbuluar tetë raste të vjedhjeve kundër njëzet e një të miturve nga shqiptari indentiteti i të cilit ende nuk bëhet i ditur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat