Dhunohet e mitura në Mitrovicë, arrestohet i dyshuari - Bota Sot
Dhunohet e mitura në Mitrovicë, arrestohet i dyshuari

Kronikë e zezë

Dhunohet e mitura në Mitrovicë, arrestohet i dyshuari

Më: 4 mars 2018 Në ora: 10:06
ilustrim

Të shtunën në orën 17:00 në qytetin e Mitrovicës është raportuar në polici një keqpërdorim seksual.

Bëhet fjalë për një dhunim të një të miture me kombësi rome, njofton policia.

I dyshuari që ka keqpërdorur seksualisht të minutën është një qytetar me kombësi ashkali, i cili është arrestuar dhe pas intervistimit me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje kurse viktima është dërguar në qendrën e strehimit.

Rasti nga policia është cilësuar si “Keqpërdorim seksual i personit nën moshën 16 vjeç”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat