349 kg hashash në Mallakastër, arrestohen 4 femra

Kronikë e zezë

349 kg hashash në Mallakastër, arrestohen 4 femra

Më: 5 mars 2018 Në ora: 14:37
hashash

Policia e Fierit ka sekuestruar 349 kg kanabis sativa dhe ka arrestuar 5 persona, 4 prej të cilëve femra, në një operacion të zhvilluar në Mallakastër.

Të arrestuarit janë 24-vjeçari Gazment Allkaj, 41-vjeçarja L.J., 30-vjeçarja F.J., 47-vjeçarja O.J. dhe 31-vjeçarja .I.J. Arrestimi u bë pas informacioneve se në banesën e shtetasit Allkaj ishte në proces përpunimi një sasi kanabisi.

Në banesën në fshatin Çorush është 349 kg lëndë narkotike.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat