Arrestohet për posedim të substancave narkotike - Bota Sot
Arrestohet për posedim të substancave narkotike

Kronikë e zezë

Arrestohet për posedim të substancave narkotike

Më: 6 mars 2018 Në ora: 11:47
Ilustrim

Është arrestuar një person i gjinisë mashkullore në Mitrovicë, pasi të i njëjti pas kontrollit është gjetur një qese më substancë narkotike e llojit marihuanë.

Njoftimi i policisë:

Parku i qytetit-Mitrovicë 05.03.2018-21:40. Gjatë një plani operativ zhvilluar nga PK-ja, është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, të cilit gjatë kontrollimit në trup i është gjetur dhe konfiskuar një qese e plastikës e dyshuar me substancë narkotike te llojit marihuanë në peshë 4.56 gr. Pas intervistimit me vendimin e prokurorit i dyshuari lirohet.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat