Konfiskohet një mitraloz në Herticë - Bota Sot
Konfiskohet një mitraloz në Herticë

Kronikë e zezë

Konfiskohet një mitraloz në Herticë

Më: 20 prill 2018 Në ora: 11:07
Ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar dje në fshatin Herticë, të Podujevës pasi gjatë kontrollit në shtëpinë e tij është gjetur dhe konfiskuar një mitraloz i lehtë , prodhim kinez.

 I dyshuari  me vendim të prokurorit  pas intervistimit lirohet në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera