Aksident në rrugën Gjilan-Prishtinë, dy të lënduar - Bota Sot
Aksident në rrugën Gjilan-Prishtinë, dy të lënduar

Kronikë e zezë

Aksident në rrugën Gjilan-Prishtinë, dy të lënduar

Nga: Bota sot Më: 20 prill 2018 Në ora: 11:56
Ilustrim

Një aksident ka ndodhur dje në fshatin Slivovë, rruga Gjilan-Prishtinë , ku një veturë që drejtohej nga një mashkull, si pasojë e mospërshtatjes së shpejtësisë së lëvizjes me kushtet e rrugës ka humbur kontrollin duke dalë jashtë rrugës, përcjell Bota sot.

Policia njofton se si pasojë e aksidentit lëndime trupore kanë pësuar drejtuesi dhe një pasagjere femër, të cilët janë dërguar në tretman mjekësor në QKUK.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera