Sulmohet një polic në veri - Bota Sot
Sulmohet një polic në veri

Kronikë e zezë

Sulmohet një polic në veri

Më: 21 prill 2018 Në ora: 10:02
Ilustrim

Predrag Vukosavljeviq-Pexha, polic i Kosovës është rrahur nga persona të panjohur dhe ndodhet në gjendje kritike në spitalin e veriut të Mitrovicës bëjnë të ditur burime.

Sipas këtyre burime e ngjarja ka ndodhur rreth orës 3:00 të mëngjesit të sotëm në kafiterinë “Dunjo Moha”, në veri të Mitrovicës.

Po sipas burimeve, ende nuk dihet autorët i këtij sulmi, ndërkoë që policia po heton rastin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera