I ikën gruaja nga shtëpia, burri nga Kurbini i drejtohet policisë dhe… - Bota Sot
I ikën gruaja nga shtëpia, burri nga Kurbini i drejtohet policisë dhe…

Kronikë e zezë

I ikën gruaja nga shtëpia, burri nga Kurbini i drejtohet policisë dhe…

Më: 22 prill 2018 Në ora: 17:01
ilustrim

Një 40 vjeçar nga Kurbini i është drejtuar rajonit të policisë për denoncuar se i është larguar bashkëshortja nga banesa.

Ai ka pohuar se 27 vjeçarja me inicialet E.B., ka ikur nga shtëpia, ndërsa policia është vënë në kërkim të saj, por nuk dihen arsyet e largimit. [Policia-Kruje-1]

Njoftimi i policisë: 

Komisariati i Policisë Kurbin
Më datë 21.04.2018, shtetasi L.B., vjeç 40, banues në Laç, kallëzon se, më datë 20.04.2018, i është larguar nga banesa bashkëshortja, shtetësia E.B., vjeçe 27. Punohet për gjetjen e saj. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Kurbin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera