E rrahin për borxh - Bota Sot
E rrahin për borxh

Kronikë e zezë

E rrahin për borxh

Më: 23 prill 2018 Në ora: 11:46
Ilustrim

Raportohet se dy të dyshuar në Suiharekë (njëri i mitur), pas një mosmarrëveshje për pagesë të një borxhi, ku ka pasur edhe një të shtënë me armë zjarri-revole në ajër, kanë sulmuar fizikisht viktimën.

Në vendin e ngjarjes është konfiskuar arma e zjarrit e përdorur me 9 fishekë kal. 7. 62 mm, si dhe një gëzhojë. 

Me vendimin e prokurorit i dyshuari i mitur ndalet në Qendrën e Mbajtjes në kohëzgjatje prej 24 orëve ndërsa i dyshuari i dytë lirohet nga stacioni policor.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera