Aksident në Veternik - Bota Sot
Aksident në Veternik

Kronikë e zezë

Aksident në Veternik

Më: 23 prill 2018 Në ora: 15:37
Ilustrim

Një aksident trafiku ka ndodhur para disa minutash në hyrje të Prishtinës, saktësisht në teposhtëzen nga Veterniku për në Prishtinë.

Nuk dihet për detajet e këtij aksidenti ndërsa policia dhe ambulanca kanë dal në vendin e ngjarjes.

Në rrugën që ka ndodhur aksidenti është bërë kolonë e madhe e veturave.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera