Athinë, shqiptarët përplasen me armë me rusët, 2 të plagsour - Bota Sot
Athinë, shqiptarët përplasen me armë me rusët, 2 të plagsour

Kronikë e zezë

Athinë, shqiptarët përplasen me armë me rusët, 2 të plagsour

Më: 17 qershor 2018 Në ora: 15:35
Ilustrim

Kontrolli i zonave te trafikut duket se ka qenë shkaku i një përleshje me armë në Athinë. Ngjarja ka ndodhur ne zonen Peristeri pas një sherri midis dy grupeve të përbërë nga shqiptarë dhe rusë.

Për arsye që nuk dihen, të dy grupet dolën në rrugë dhe nisen të qëllonin kunder njëri- tjetrit.

Raportohet për dy të plagosur që janë dërguar në spital. Ndërkohë policia gjeti në vendngjarje 8 gëzhoja.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera