Dhunohet e mitura në Pejë, arrestohet i dyshuari - Bota Sot
Dhunohet e mitura në Pejë, arrestohet i dyshuari

Kronikë e zezë

Dhunohet e mitura në Pejë, arrestohet i dyshuari

Më: 18 qershor 2018 Në ora: 10:49
Foto ilustrim

Një vajzë e moshës së mitur është dhunuar në Pejë para tre ditësh.

Policia njofton se e mitura shqiptare është keqpërdorur seksualisht nga një burrë me kombësi shqiptare gjithashtu, rreth orës 11:00 të datës 15 qershor.

Më pas i dyshuari është arrestuar nga policia dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera