Dhunon bashkëshorten në sy të fëmijëve të mitur - Bota Sot
Dhunon bashkëshorten në sy të fëmijëve të mitur

Kronikë e zezë

Dhunon bashkëshorten në sy të fëmijëve të mitur

Më: 20 qershor 2018 Në ora: 17:48
Foto ilustrim

Dhuna në familjen shqiptare është çdo ditë e më prezente. Burri ka dhunuar gruan në sy të fëmijëve të mitur. Policia e Lushnjes ka vënë në pranga Gëzim Bllikun, 31 vjeç, banues në Konjat.

31-vjeçari ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike në banesë ndaj bashkëshortes së tij, me inicialet A.B, 28 vjeçe, në prezencë të dy fëmijëve të tyre të mitur.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Lushnje për veprën penale “Dhunë në familje”.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera