Arrestohen 17 persona - Bota Sot
Arrestohen 17 persona

Kronikë e zezë

Arrestohen 17 persona

Më: 9 korrik 2018 Në ora: 10:09
Ilustrim

Policia e Kosovës gjatë 24 orëve të fundit ka futur nën pranga 17 persona për vepra dhe incidente të ndryshme.

Arrestimet kanë ndodhur në të gjitha rajonet e vendit ndërsa për të njëjtat është informuar me kohë Prokurori i Shtetit.

Me urdhrin e këtij të fundit, 11 prej të arrestuarve janë dërguar në qendra të mbajtjes derisa të tjerët janë liruar në procedurë të rregullt.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera