Një person plagos veten aksidentalisht në Gjilan - Bota Sot
Një person plagos veten aksidentalisht në Gjilan

Kronikë e zezë

Një person plagos veten aksidentalisht në Gjilan

Më: 9 korrik 2018 Në ora: 11:47
Ilustrim

I dyshuari mashkull përderisa ishte në sigurim në objektin e fermës, duke manovruar me një armë zjarri aksidentalisht ka qëlluar veten në këmbë. I njëjti është dërguar në Spitalin e Gjilanit, ndërsa në vendin e ngjarjes janë konfiskuar pistoleta e kalibrit 6.75 mm dhe një gëzhojë.

Me urdhër të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt, thuhet në raportin e policisë.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera