Burri rrah gruan në Prishtinë - Bota Sot
Burri rrah gruan në Prishtinë

Kronikë e zezë

Burri rrah gruan në Prishtinë

Më: 10 korrik 2018 Në ora: 11:16
Ilustrim

Policia e Kosovës ka raportuar se në Prishtinë një viktimë femër ka kërkuar ndihmë mjekësore, pasi që ishte sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj.

I dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera