Ia merr lopën me viç, arrestohet mashtruesi nga Kosharja - Bota Sot
Ia merr lopën me viç, arrestohet mashtruesi nga Kosharja

Kronikë e zezë

Ia merr lopën me viç, arrestohet mashtruesi nga Kosharja

Më: 10 korrik 2018 Në ora: 11:30
Ilustrim

Policia njofton se në fshatin Koshare të Ferizajt më 30 qershor ka ndodhur një mashtrim.

Një person ka mashtruar viktimën duke ia marr lopën me gjithë viç dhe nuk ia ka dhënë paratë. Personi i dyshuar është arrestuar dje ndërsa me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera