Një lokal në Turiqevc përfshihet nga zjarri - Bota Sot
Një lokal në Turiqevc përfshihet nga zjarri

Kronikë e zezë

Një lokal në Turiqevc përfshihet nga zjarri

Më: 10 korrik 2018 Në ora: 11:36
Ilustrim

Në fshatin Turiqevc të Skenderajt raportohet për djegien e një lokali, i cili ka ndodhur të dielën në mbrëmje.

Sipas Policisë viktima ka raportuar se është përfshirë nga zjarri lokali i tij ndërsa njësitet policore dhe zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë shuar zjarrin.

Përveç dëmeve materiale, nuk raportohet për të lënduar.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera