Një i plagosur në Prishtinë - Bota Sot
Një i plagosur në Prishtinë

Kronikë e zezë

Një i plagosur në Prishtinë

Më: 10 korrik 2018 Në ora: 21:24
Ilustrim

Në mbrëmjen e sotme ka pasur të shtëna me armë zjarri në Prishtinë, ku ka mbretur i plagosur një i ri.

Incidenti më armë zjarri ka ndodhur në lagjen Taukbahçe, përkatësisht në parkun e kësaj lagje dhe i plagosur është një 22 vjeçar.

Policia e Kosovës ka njoftuar se rasti ka ndodhur rreth orës 19:00, kur edhe kanë marrë informatën për gjuajtje me armë zjarri në parkun e Taukbahçes.

Ekipet policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kane konstatuar se bëhet fjale për plagosje, ku një person ka pësuar lëndime trupore nga arma e zjarrit.

Policia ka identifikuar disa nga personat e përfshirë në rast dhe janë duke punuar ne ndriçimin dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera