Policia jep detaje për plagosjen e mbrëmshme në Prishtinë - Bota Sot
Policia jep detaje për plagosjen e mbrëmshme në Prishtinë

Kronikë e zezë

Policia jep detaje për plagosjen e mbrëmshme në Prishtinë

Më: 11 korrik 2018 Në ora: 10:26
Foto ilustrim

Policia raporton se dje në mbrëmje në rrugën “Rrustem Hyseni” në Prishtinë është raportuar se një person në rrethana ende të panjohura, është qëlluar dhe është plagosur me armë zjarri nga i dyshuari, i cili ishte larguar nga vendi i ngjarjes dhe gjendet në arrati

Viktima për shkak të plagëve është duke marrë tretman mjekësor në QKUK dhe rasti është duke u hetuar.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera