Refugjatët, në Korçë ndalohen 3 sirianë dhe 1 palestinez - Bota Sot
Refugjatët, në Korçë ndalohen 3 sirianë dhe 1 palestinez

Kronikë e zezë

Refugjatët, në Korçë ndalohen 3 sirianë dhe 1 palestinez

Më: 11 korrik 2018 Në ora: 10:33
Emigrantet

Policia kufitare e Korçës ndalon 4 emigrantë të paligjshëm në kufirin e gjelbër. Bëhet fjalë për 3 shtetas sirianë dhe 1 palestinez.

Katër shtetasit janë kapur në piramidën nr 3 në kufirin e gjelbër, ndërsa po tentonin të kalonin kufirin në këmbë.

Katër refugjatët, të gjithë meshkuj, u nisën drejt qendrës së azilkërkuesve në Tiranë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera