Aksidentohen tri vetura në Prishtinë - Bota Sot
Aksidentohen tri vetura në Prishtinë

Kronikë e zezë

Aksidentohen tri vetura në Prishtinë

Më: 11 korrik 2018 Në ora: 10:45
Pamje nga aksidenti në Prishtinë

Para pak çastesh ka ndodhur një aksident, në të cilin janë përfshirë tri vetura.

Aksidenti ka ndodhur në lagjen “Dardania” të kryeqytetit.

Një lexues i cili ka dërguar disa fotografi nga vendi i ngjarjes, ka thënë se nuk ka pasur të lënduar.

Aksidenti ishte vetëm me dëme materiale.

Në fotografitë e mëposhtme shihet se tashmë Policia ka dalë në vendngjarje dhe se po merret me rastin.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...