Statistikat e përgjithshme për 24 orët e kaluara - Bota Sot
Statistikat e përgjithshme për 24 orët e kaluara

Kronikë e zezë

Statistikat e përgjithshme për 24 orët e kaluara

Më: 11 korrik 2018 Në ora: 11:40
Ilustrim

Gjatë ditës së marte Policia e Kosovës ka shqiptuar gjithsej një mijë e 240 tiketa të trafikut.

Në 24 orët e kaluara, kanë ndodhur 29 aksidente, prej tyre asnjë nuk përfundoi me të lënduar. 12 aksidente lanë të lënduar, kurse 17 sosh përfunduan pa të lënduar.

Janë arrestuar 18 persona, 11 janë dërguar në mbajtje, si dhe katër të tjerë në vuajte të dënimit. 

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera