Aksident i rëndë në Drenas - Bota Sot
Aksident i rëndë në Drenas

Kronikë e zezë

Aksident i rëndë në Drenas

Më: 11 korrik 2018 Në ora: 13:45
Foto nga aksidenti

Aksident i rëndë ka ndodhur në Drenas, ku janë përfshirë dy automjete.

Aksidenti ka ndodhur sot rreth orës 11:00. Pas aksidentit në vendin e ngjarjes ka dalë menjëherë dhe autoambulanca dhe Policia e Kosovës.

Në foto shihet që ajo pjesë e rrugës është bllokuar pas aksidentit.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera