Grushtohet punëtori i KEDS-it - Bota Sot
Grushtohet punëtori i KEDS-it

Kronikë e zezë

Grushtohet punëtori i KEDS-it

Më: 12 korrik 2018 Në ora: 12:20
Ilustrim

Policia njofton se në Kllokot është sulmuar punëtor i KEDS-it , nga një i dyshuar.

Punëtori i KEDS-it ishte duke kryer disa punime në një trafo të rrymës dhe është të goditur me grusht në fytyrë nga i dyshuari.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor, kurse i dyshuari pas arrestimit është intervistuar dhe me vendimin e prokurorit dërgohet 48 orë në qendrën e mbajtjes.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera