Blen bagëti të vjedhura, mishin e tyre e shet në treg - Bota Sot
Blen bagëti të vjedhura, mishin e tyre e shet në treg

Kronikë e zezë

Blen bagëti të vjedhura, mishin e tyre e shet në treg

Më: 12 korrik 2018 Në ora: 12:28
Ilustrim

Policia ka identifikuar dhe ka arrestuar të dyshuarin në Pejë, ku i njëjti dyshohet se në vazhdimësi ka blerë lopë dhe viça të vjedhura dhe të njëjtat i ka prerë ku mishin e ka shitur në tregun e Pejës.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Azem Bejta” ndërsa i dyshuari me  vendim të prokurorit pas intervistimit dërgohet për 48 orë në qendrën e mbajtjes.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera