Zbulohen pamjet, pas sulmit të grabitësve krahu i dibranit është bërë copash - Bota Sot
Zbulohen pamjet, pas sulmit të grabitësve krahu i dibranit është bërë copash

Kronikë e zezë

Zbulohen pamjet, pas sulmit të grabitësve krahu i dibranit është bërë copash

Më: 15 korrik 2018 Në ora: 22:18
Ilustrim

Ndërsa e gjithë familja është alarmuar dhe kanë njoftuar policinë, grabitësit janë arratisur duke lënë pas të riun e plagosur.

“BalkanËeb” ka siguruar pamjet e vendit të ngjarjes pak minuta pas përleshjes. Gjithandej ka gjak, në shtrat çarçafët, në tokë pellg gjaku e më pas plaga e hapur në krahun e të riut rikrijojnë të gjithë skenën e ngjarjes së ndodhur në banesën e familjes Selishta në Dibër. Arsen Selishta mbeti i plagosur me tre plumba dhe aktualisht ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Menjëherë pas ngjarjes, në vend ka shkuar drejtori i Policisë së Qarkut Dibër Edmond Tarkaj me gjithë grupin hetimor, që po punojnë intensivisht për zbardhjen e krimit.

Pamjet jane publikuar nga News24. KUJDES, PAMJE TE RENDA

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera