Zjarr i madh në Tiranë, flakët shpërthejnë në një magazinë - Bota Sot
Zjarr i madh në Tiranë, flakët shpërthejnë në një magazinë

Kronikë e zezë

Zjarr i madh në Tiranë, flakët shpërthejnë në një magazinë

Më: 16 korrik 2018 Në ora: 19:56
Ilustrim

Një zjarr i madh është identifikuar këtë mbrëmje në Tiranë, në një magazinë e cila ndodhet pranë zonës së njohur si “Farmacia 10”.

Zjarri ka përfshirë një magazinë për shkaqe që mbeten ende për t’u zbuluar. Ndërkohë në vendngjarje kanë shkuar zjarrfikëset dhe disa patrulla policie.

Zjarrfikësit kanë nisur punën për shuarjen e flakëve.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera