Treni godet një femër në Leposaviq - Bota Sot
Treni godet një femër në Leposaviq

Kronikë e zezë

Treni godet një femër në Leposaviq

Më: 20 korrik 2018 Në ora: 11:44
Leposaviq

Policia raporton se në hekurudhën Mitrovicë-Leposaviq treni që qarkullon në këtë relacion ka goditur një femër të komunitetit serb, e cila po lëvizte mbi binarë të hekurudhës.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është në tretman mjekësor  në qendrën spitalore Mitrovicë. 

Rasti me vendimin e prokurorit iniciohet dhe mbetet të hetohet.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera