Aksident i rëndë në Pejë, një e vdekur dhe dy të lënduara - Bota Sot
Aksident i rëndë në Pejë, një e vdekur dhe dy të lënduara

Kronikë e zezë

Aksident i rëndë në Pejë, një e vdekur dhe dy të lënduara

Më: 21 korrik 2018 Në ora: 19:17
Aksident i rëndë në Pejë

E plotësuar: Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në rrugën Radavc- Pejë. Siç ka bërë me dije policia, nga ky aksident ka mbetur e vdekur një grua rreth 80 vjeçare dhe dy femra janë lënduar rëndë

Në magjistralen Radavc-Pejë, ka ndodhur një aksident i rëndë.

Në fotografit që kanë dërguar qytetarët nga vendit i ngjarës shihet se janë përplasur dy vetura mes vete.

Rastin e ka konfirmuar edhe Policia e Pjesë.

“ Mund të konfirmojmë se në aksidentin që ka ndodhur rreth orës 17:50 minuta, ka mbetur e vdekur një grua e moshës 80 vjeçe, dhe dy presona te tjera, të gjinisë së njëjte janë lënduar rëndë. Të lënduarat janë dërguar në Spitalin e Pjesë për trajtim. Vdekjen e 80 vjeçares e kanë konfirmuar mjeket që kanë dalë në vendin e ngjarjes”, kanë treguar zyrtar të policisë nga rajoni i Pejës.

***

Të paktën dy vetura janë përfshirë në një aksident të rëndë në rrugën Pejë- Rozhajë.Image

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera