Plagosje me thikë në Korçë, i riu dërgohet me urgjencë në spital - Bota Sot
Plagosje me thikë në Korçë, i riu dërgohet me urgjencë në spital

Kronikë e zezë

Plagosje me thikë në Korçë, i riu dërgohet me urgjencë në spital

Më: 21 korrik 2018 Në ora: 22:07
Foto ilustrim

Një i ri ka mbetur i plagosur mbrëmjen e sotme në qytetin e Korçës. 

Mësohet se i plagosur është i riu me inicialet E.M. Pas përleshjes me thikë mësohet se i riu ka marrë plagë të rënda në qafë dhe në bark.

I plagosuri u dërgua me urgjencë në spitalin e qytetit të Korçës.

Ndërkohë policia është vënë në kërkim të autorit të plagosjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera