Lëndohet duke punuar në fabrikë - Bota Sot
Lëndohet duke punuar në fabrikë

Kronikë e zezë

Lëndohet duke punuar në fabrikë

Më: 22 korrik 2018 Në ora: 12:10
Ilustrim

Një person në Vushtrri ka pësuar lëndime trupore, derisa ishte duke punuar në një fabrikë.

Sipas Policisë, viktima ka pësuar lëndime trupore në rrethana të panjohura dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor në QKUK.

Me vendim të prokurorit, rasti vazhdon të hetohet në procedurë të rregullt.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera