Theret me thikë një person në Lipjan - Bota Sot
Theret me thikë një person në Lipjan

Kronikë e zezë

Theret me thikë një person në Lipjan

Më: 3 gusht 2018 Në ora: 10:48
Ilustrim

Një therje me thikë ka ndodhur mbrëmë rreth orës 21:00 në lagjen “Jeta e re” në Lipjan.

Sipas Policisë një person është sulmuar fizikisht dhe me thikë nga i dyshuari  r duke i shkaktuar lëndime te rënda trupore.

I plagosuri është dërguar në tretman mjekësor. I dyshuari ka ikur nga vendi i ngjarjes dhe gjendet ne arrati.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...