Në Marash të Prizrenit u arrestuan pesë persona, u zunë me drogë - Bota Sot
Në Marash të Prizrenit u arrestuan pesë persona, u zunë me drogë

Kronikë e zezë

Në Marash të Prizrenit u arrestuan pesë persona, u zunë me drogë

Më: 5 gusht 2018 Në ora: 12:11
Marash

Pesë persona janë arrestuar nga Policia e Kosovës në mesnatën e së shtunës në qendrën rekreative Andrra, në Marash të Prizrenit.

Që të gjithë iu janë gjetur në posedim afro 20 gramë “Marihuanë”, siç njofton Policia.

Të dyshuarit me urdhër të Prokurorit janë liruar dhe rasti ui tyre mbetet nën hetime.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...