Keqpërdor seksualisht të miturën, arrestohet serbi nga Leposaviqi - Bota Sot
Keqpërdor seksualisht të miturën, arrestohet serbi nga Leposaviqi

Kronikë e zezë

Keqpërdor seksualisht të miturën, arrestohet serbi nga Leposaviqi

Më: 8 gusht 2018 Në ora: 11:12
Foto ilustrim

Një grua e komunitetit serb nga fshati Kratinë e Leposaviqit ka raportuar se vajza e saj e mitur dy ditë kishte qëndrua në shtëpinë e të dyshuarit, po ashtu i nacionalitetit serb.

Me rast janë marr njësitë relevante të policisë dhe punëtori i Qendrës për Punë Sociale.     

Viktima është kthyer në familjen e saj, është njoftuar prokurori, nuk raportohet për të arrestuar, rasti është duke u hetuar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...