Policia gjen drogë në tendën ku qëndronin pesë të dyshuar - Bota Sot
Policia gjen drogë në tendën ku qëndronin pesë të dyshuar

Kronikë e zezë

Policia gjen drogë në tendën ku qëndronin pesë të dyshuar

Më: 11 gusht 2018 Në ora: 12:54
Foto ilustrim

Policia në Prizren në lagjen Marashi ka arrestuar tre meshkuj dhe dy femra, katër prej tyre shtetas nga Shqipëria.

Pasi që gjatë kontrollit në tendën  ku ata qëndronin janë gjetur dhe sekuestruar: 150 tableta substancë e dyshuar e llojit Extasy, 1.6gram kokainë, 50 gram marihuanë, 40 euro , një peshore digjitale për matje, riza mbështjellëse, dhe një pllakë  që shërben për përgatitje e  substancave.

 Me vendim të prokurorit pas intervistimit  tre të dyshuarit janë dërguar në mbajtje dy femra janë liruar në procedurë të rregullt.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...