E rrah motrën, arrestohet i dyshuari - Bota Sot
E rrah motrën, arrestohet i dyshuari

Kronikë e zezë

E rrah motrën, arrestohet i dyshuari

Më: 15 gusht 2018 Në ora: 10:29
Foto ilustrim

Policia raporton se në Prizren është arrestuar një person i nacionalitetit rom pasi që e kishte sulmuar fizikisht motrën e tij.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor. 

Me urdhër te prokurorit pas intervistimit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera