Në Lipjan sekuestrohen 63 kapsula me substancë narkotike - Bota Sot
Në Lipjan sekuestrohen 63 kapsula me substancë narkotike

Kronikë e zezë

Në Lipjan sekuestrohen 63 kapsula me substancë narkotike

Më: 20 gusht 2018 Në ora: 09:27
Foto ilustrim

Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh ka njoftuar se gjatë ditës së djeshme në Lipjan janë gjetur substanca narkotike.

Gjatë kontrollit te i dyshuari mashkull janë gjetur dhe sekuestruar 63 copë kapsula që dyshohet të jenë të mbushura me substancë të dyshuar narkotike. Rasti është duke u hetuar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...