Serbja me marihuanë arrestohet në Prizren - Bota Sot
Serbja me marihuanë arrestohet në Prizren

Kronikë e zezë

Serbja me marihuanë arrestohet në Prizren

Më: 26 gusht 2018 Në ora: 12:24
Foto ilustrim

Një serbe është arrestuar në fshatin Bresane të Prizrenit, pasi që gjatë kontrollit tek e njëjta janë gjetur dhe konfiskuar disa qese me substancë të dyshuar narkotike e llojit Marihuanë.

Me vendim të prokurorit pas intervistimit e dyshuara dërgohet ne mbajtje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...