Në Lipjan, nusja sulmohet nga vjehrra dhe kunata - Bota Sot
Në Lipjan, nusja sulmohet nga vjehrra dhe kunata

Kronikë e zezë

Në Lipjan, nusja sulmohet nga vjehrra dhe kunata

Më: 2 shtator 2018 Në ora: 12:07
Foto ilustrim

Dje në Lipjan, një grua ka raportuar se është sulmuar fizikisht dhe është kanosur nga vjehrra e saj dhe nga kunata.

Policia raporton se viktima ka marrë tretman mjekësor në qendrën emergjente në Lipjan si dhe është intervistuar në prani të punëtorit të QPS.

Viktima pas intervistimit dërgohet në familjen e saj, kurse dy të dyshuarat pas intervistimit me vendimin e prokurorit lirohen. Rasti shkon në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...